Adrasan Mehtap Tekne Turu

Tabiatın büyüleyici güzellikleriyle bezeli bir deniz macerasına açılmaya ne dersiniz? Adrasan mehtap turu ile Akdeniz’in muhteşem gün batımını açık denizden izleyebilirsiniz. Gece gökyüzünün muhteşem manzarası altında, denizin yüzeyi adeta bir masal diyarı haline gelir. Yıldızların parıltısını izlerken, sıcak yaz gecesinin serin rüzgârını hissetmekse tarifsiz bir zevktir.

Adrasan mehtap tekne turu etkinliği, gezginlere ve maceracılara Antalya’nın eşsiz kara ve deniz manzaralarını keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunar diyebiliriz. Geceye damgasını vuran ay ışığının altında denizin büyüsüne kapılıp, tekneden unutulmaz anlar ve anılarla ayrılacağınıza eminiz.

Fonda ay ışığıyla dans eden dalgaların melodisi, önünüzde Torosların etkileyici silüeti…

Koray Kaptan’ın en iyi mehtap deneyimlerinden esinlenen Adrasan mehtap turu rotası, istekleriniz doğrultusunda belirlenmektedir. Diğer bir ifadeyle Koray Kaptan’la birlikte tamamen kendinize özel bir rota çizebilirsiniz.

Siz de Adrasan mehtap tekne turu ile geceye farklı bir soluk katabilirsiniz. Antalya tatilinize, Durusu’nun birinci sınıf tur programıyla hem konforlu hem de farklı bir aktivite ekleyin.

Adrasan Mehtap Turu

Adrasan Mehtap Tekne Turu

Adrasan mehtap turu ile

 • Yıl dönümü kutlaması
 • Doğum günü kutlaması
 • Evlenme teklifi organizasyonu
 • Tekne partileri
 • Yakın arkadaş etkinlikleri
 • Aile içi etkinlikler gibi özel etkinliklerinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Gecenin dinginliğinde eşsiz bir deniz yolculuğuna çıkmak için 0506 528 8099 numarasını arayarak, Koray Kaptan’dan Adrasan mehtap turu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başlangıç

Adrasan Limanı

Süre

Esnek

Keşif

Özel rota

Ücret

İletişime geçiniz

Kapasite

En fazla 45 kişi 

Rehber

Koray Kaptan

 • Durusu’nun Adrasan mehtap turları, parıltılı ay ışığının altında ve çarpıcı manzaralar eşliğinde keyifli bir gece geçirmek isteyenler için özel olarak düzenlenmektedir.
 • Gezi rotasını, Koray Kaptan’la istişare ederek tercihlerinize göre çizebilirsiniz.
 • Başlangıç ve bitiş zamanını belirlediğiniz gezide, menü de dahil olmak üzere tüm detaylar isteklerinize göre planlanır.
 • Mehtap tekne turu, genellikle akşam saatlerinde başlar ve gece yarısına kadar devam eder. Bununla birlikte gündüz için planlayacağınız özel tekne turunun süresini uzatarak mehtap deneyimiyle birleştirebilirsiniz.
 • Talebe göre düzenlenen bu gezi, standart grup gezisi değildir. Randevu için doğrudan Koray Kaptan’la iletişime geçmelisiniz. 
 • Adrasan mehtap turu fiyatları; rota, süre, menü ve talep edilen diğer detaylara göre değişmektedir.
 • Denize açılmak hava koşullarına bağlı olduğu için -aniden gelişen durumlarda- rotada değişime gidilebileceği gibi, bazen yolculuğun ertelenmesi de söz konusu olabilir.
 • Ziyaret edebileceğiniz noktaları keşfetmek için koylar rehberine göz atabilirsiniz.  
Adrasan Mehtap Turu Fiyatları Ne Kadar

Mehtap Turu Nedir?

Adrasan mehtap turu, gündüz düzenlenen turlara ek olarak Akdeniz açıklarının bir de gecesini deneyimlemek isteyenler için düzenlenen özel etkinliklerdir. İsterseniz 2-3 saatlik kısa bir gezi veya hoş bir akşam yemeğiyle zenginleştirilmiş daha uzun bir gezi planlayabilirsiniz.

Mehtap tekne turu, misafirlerine parıltılı ay ışığının altında unutulmaz bir gece eğlencesi vadediyor.

Mehtap, ayın -doğuşundan batışına kadar geçen sürede- gökyüzünde yarattığı ışığın yansımalarıyla oluşan gece manzaralarıdır. Ay, güneşten aldığı ışığı yansıtarak parlar ve gece manzarasını daha da etkileyici hale getirir. Romantizmle özdeşleştirilen mehtap, özellikle dolunay döneminde belirginleşir. Ay ışığının en iyi yansımaları ise -şüphesiz- su üzerinde olanlardır. Bu nedenle mehtabı en iyi deneyimleyeceğiniz yerler deniz ve göl gibi ortamlardır.

Genellikle güneş batarken başlayan Adrasan mehtap tekne turu, ay ışığının parıltısı altında denizin sonsuz huzurunu doruk noktasına çıkarır diyebiliriz. Senelerdir bölgede tekne turları düzenleyen denizciler olarak, Antalya tatilinizi unutulmaz bir geceyle taçlandırmanızı öneriyoruz.

Adrasan koyları -çoğunlukla yakın bir bölgede bulunsalar da- birbirlerinden oldukça farklı özelliklere sahiptir. Örneğin Ceneviz Koyu, etrafında neredeyse hiç ışık kaynağı olmaması nedeniyle- geceleri apayrı bir manzara sunar. Adrasan koylarının birçoğuna karadan ulaşım imkânı son derece kısıtlıdır. Bu nedenle pek çok yer, doğal dokusunu halen korumaktadır. Ayrıca birçoğu zaten “birinci derece sit alanı” olarak korunmaktadır.

Neden Mehtap Turuna Çıkmalısınız?

Yolunuz Adrasan’a düştüyse mutlaka ama mutlaka tekne gezilerine katılmalısınız. Deniz gezileri, Adrasan’ı bambaşka bir açıdan ve unutulmaz keşiflerle deneyimlemenin en iyi yoludur diyebiliriz. Bu noktada gündüz gezileri için Suluada turu, koylar turu veya özel turlar harika seçeneklerdir. Ancak Akdeniz’in bir de gecesini yaşamadan beldemizden ayrılmamalısınız.

Özel turlar sayesinde tamamen size ayrılmış bir teknede, kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşarsınız. Adrasan mehtap turu da en güzel anlarınızı unutulmaz kılmak için harika bir seçenektir.

 • Siz ve sevdikleriniz için tasarlanmış özel bir deniz macerasına açılabilirsiniz.
 • Tüm yolcularını tanıdığınız bir deniz gezisinde olmanın rahatlığını ve keyfini yaşayabilirsiniz.
 • Doğum gününüzü açık denizde kutlayabilir ve misafirlerinizin unutamayacağı bir partiye imza atabilirsiniz.
 • Yıl dönümü gibi kutlamalarınız için ay ışığı altında romantik bir akşam organize edebilirsiniz.
 • Evlilik teklifi planınızı unutulmaz bir hatıraya dönüştürebilirsiniz.
 • Standart gezilerin dışında bir rota seçip, denizin en sakin zamanlarının tadını çıkarabilirsiniz.
 • Torosların muhteşem siluetini izlemek için doğru anları ve doğru noktaları yakalayabilirsiniz.
 • Fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız mükemmel anları ve açıları ölümsüzleştirebilirsiniz.
 • İsteklerinize göre hazırlanan menüyle yıldızların altında romantik bir Akdeniz gecesi yaşayabilirsiniz.
 • Ay ışığının su üzerindeki dansını izleyerek büyülenebilirsiniz.
 • Gecenin sessizliğinde sakin sularda ilerlerken doğayla bütünleştiğinizi hissedebilirsiniz.
 • Ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.
 • Yıldızların altında yüzebilirsiniz.
 • Kalabalıktan uzaklaşıp gecenin sessizliği ve derinliğinde kafa dinleyebilirsiniz.

Adrasan mehtap tekne turu, Akdeniz’in turkuaz sularında yaşayabileceğiniz en özel deneyimlerden biridir.

Özel Kutlamalar İçin Özel Anlar

Adrasan mehtap turu etkinleri, pek çok farklı konsepte hitap edebilecek şekilde kişiselleştirilebilir. Romantik anlar, doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel kutlamaların yanı sıra sadece unutulmaz bir gece geçirmek isteyen gruplar için de mükemmel seçenektir.

Örneğin hem romantik hem de farklı bir yıl dönümü kutlaması için mehtap tekne turunu tercih edebilirsiniz. Yerel lezzetleri içeren bir akşam yemeği, sürekli değişen eşsiz manzaralar, özel olarak seçilmiş müzikler, karanlıkta parıldayan ay ışığı, su üzerindeki yansımalar, denizin sakin ve huzurlu sesi… Bu etkileyici ortamda dans etmenin huzurunu da ekleyebiliriz.

Adrasan’da mehtap turuna çıkmak için aile içi etkinlikler de iyi bir neden olabilir. Böyle bir gezide hem denizi ve manzarayı deneyimleyebilir hem de çeşitli oyunlarla iyi vakit geçirebilirsiniz. Bilgi yarışması, karaoke, tavla, sessiz sinema, yüzme yarışları… Aile bireylerin birbirlerine yakınlaşmasını destekleyerek, ömür boyunca hatırlanacak güzel anılara dönüşebilir.

Tekne partisi planı yapıyorsanız da gece denize açılmayı değerlendirmelisiniz. Özellikle yakın arkadaş grupları için harika bir parti ortamı sunabilir. Temalı partiler dahi düzenleyebilirsiniz.

Koyları, denizi, plajları ve olağanüstü dağ manzaralarıyla ünlü Adrasan’da mehtap turu, gün batımı ve gece manzaralarıyla harika fotoğraf fırsatları da sunar. Ayrıca şehrin ışıklarından uzaklaşarak net gökyüzü manzarasının tadını çıkarabilir, yıldızları daha iyi görebilirsiniz.

Adrasan mehtap tekne turuyla gecenin tadını sonuna kadar yaşayabilir, ay ışığının altında sohbet ederken doğayla bütünleşebilirsiniz. Her şey bir yana bu yolculuğun çıktığınız en huzurlu yolculuk olacağını söyleyebiliriz.

Adrasan Mehtap Turu Fiyatları Ne Kadar?

Adrasan mehtap turu fiyatları; kişi sayısına, rotaya, süreye, menüye ve talep edilen diğer detaylara göre hesaplanmaktadır. Tüm bu değişkenler dolayısıyla standart bir ücreti bulunmamaktadır. Mehtap tekne turu hakkında detaylı bilgi almak için 0506 528 8099 numarasını arayarak doğrudan Koray Kaptan’la iletişime geçebilirsiniz.

Durusu ile Akdeniz’de Bir Gece

Durusu’nun mehtap turu organizasyonları, Koray Kaptan’ın bölgeye hakimiyeti sayesinde en iyi noktaları içerir. Sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebileceğiniz gezide, Adrasan civarındaki koyların ve adaların etkileyici manzaraları önünüzden akarken konforlu bir deniz yolculuğu yapılır.

Turlarımız; güvenli ve konforlu teknemiz, tecrübeli kaptanımız, çalışkan mürettebatımız ve olağanüstü Akdeniz’in ortak çalışmasıdır.

Size ve sevdiklerinize özel olarak organize edilen mehtap tekne turu ile Antalya’nın ışıltılı sularında bir serüvene hazır mısınız? Durusu ekibi olarak, misafirlerimize en iyi deniz gezisi deneyimini sunmak için özenle çalışıyoruz. Adrasan’ı ziyaret eden gezginlerin, beldemizden mutlu ayrılmasını istiyor ve farklı gezi seçenekleri sunarak, herkese hitap eden organizasyonlar yapmayı önemsiyoruz.

Rezervasyon yaptırmak için 0506 528 80 99 numaralı telefonu arayarak, doğrudan kaptanımızla görüşebilirsiniz. Adrasan mehtap turu dışındaki turlarımızı, günübirlik turlar sayfasından inceleyebilirsiniz.

5/5 - (1 kişi puanladı)