Adrasan’lı Koray Kaptan uzun yıllardır Adrasan’dan tekne turu hizmeti vermektedir. Bu yıl teknesi Durusu’yu yenileyen kaptan ayrıca teknenin daha konforlu bir hale gelmesi için kış boyu hazırlıklarını sürdürdü ve 2017 yaz sezonuna hazırladı. Tecrübeli kaptanı ve konforlu teknesi ile Durusu ismi size harika bir tekne gezisi sunacak…

Günübirlik tekne turlarının yanı sıra mehtap turları , Adrasan Tekne Turları ve Adrasan’ın iki yönüne ayrı güzergahlarda olmak üzere turlar düzenleyen Koray Kaptan sizlere unutamayacağınız bir günün garantisini veriyor. 14 metrelik gezi teknesi Durusu ile hizmet kalitesinin üst düzey olduğu bir tur sizi bekliyor. Akdeniz’in tertemiz koyları, denizlerini gördüğünüzde denize olan aşkınız artacak. Yine daha önce hiç görmediğiniz renklerde denizler sizi bekliyor. Turkuaz, lacivert ve mavinin farklı tonlarında koylarda denizden çıkmak istemeyeceksiniz.

Koray Kaptan ile Adrasan Tekne Turu tatilde geçirdiğiniz en özel zamanlar olacak, bize iletişim sayfamızdan ulaşabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.