Suluada’ya Vip Ayarında Tekne Turu
Suluada’ya Vip Ayarında Tekne Turu

Durusu Teknesi – Koray Kaptan ile her sabah Adrasan tekne turu na katılabilirsiniz. Aynı fiyata vip ayarında bir tur yapabilirsiniz. Covid-19 pandemisi sonrası tüm tedbirler alınarak teknemiz suya indirildi ve her tur sonrası teknemiz baştan dona dezenfekte edilerek sizlere güvenli bir ortamda içiniz rahat bir şekilde Suluada tekne turu yapma imkanı sağlıyoruz. Adrasan tekne turu fiyatı konusunda en uygun teknelerden birisiyiz ve aynı fiyata vip ayarında tur yapabilirsiniz.

 

 

Birbirinden güzel koylara ve kıyı şeridine sahip Akdeniz’de mavi tur, yerli ve yabancı turistlerin en çok ilgisini çeken aktiviteler arasında yer almaktadır. Söz konusu mavi turlar arasında son dönemde en popüler olanlarından biri de Adrasan’da gerçekleşmektedir. Adrasan sahip olduğu eşsiz doğal güzellikleri ile her daim yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi çekici bulunmuştur. Adrasan tekne turu hizmetimiz ile özel tasarım teknelerle uzun süre hafızalardan çıkmayacak bir mavi tura yerinde tanıklık etmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Adrasan limanından her sabah hareket eden özel tasarım teknemiz, tüm mürettebatı ve personeli ile müşterilerimize daha önce tecrübe etmedikleri bir tur keyfi sunmaktadır. Özellikle Adrasan açıklarında bulunan Suluada sahip olduğu doğal güzellikleri ve benzersiz plajları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Suluada tekne turu ile bu civardaki; Amerikan koyu, akvaryum koyu, mağaralar ve maldivler koyları teker teker gezilmektedir. Gün boyunca birbirinden eşsiz manzaraların tadını çıkarmak ve doğanın huzur verici atmosferini yerinde solumak için firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Doğanın Saklı Cennetlerini Bizimle Keşfedin

Suluada civarında pek çok görülmesi gereken koy bulunmaktadır. Sektörde uzun yıllar başarılı bir şekilde hizmet sunan firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanarak bu koyların her birini yerinde görebilir, uzun süre hafızalarınızdan çıkaramayacağınız rüya gibi manzaraları yerinde yaşamanın keyfini sürebilirsiniz. Masmavi suları, bembeyaz taşları ile maldivleri aratmayan koylarında denize girebilir, sevdiklerinizle daha önce el değmemiş plajlarda yüzmenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Rüzgar ve dalga durumuna göre tur programında değişiklik olabilmektedir. Bu yüzden benzersiz bir mavi tura çıkmadan önce firmamızın deneyimli ekibinden günlük tur programı hakkında detaylı bilgilere ulaşmanız tavsiye edilmektedir.

Deneyimli ve Güler Yüzlü Personel

Firmamız sahip olduğu deneyimli ve güler yüzlü personel ile sektörde müşteri memnuniyetine verdiği önemi ve farkı ortaya koymaktadır. Doğal güzellikleri yaşarken bir yandan bütün ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz teknemizde yardımsever personelimizden güzler yüzlü hizmet alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Adrasan tekne turu kapsamında günlük turlarımızda öğle yemekleri profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanmakta olup ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.