Suluada’nın Görülmesi Gereken Güzelliklerini Bizimle Yaşayın
Suluada’nın Görülmesi Gereken Güzelliklerini Bizimle Yaşayın

Son yıllarda mavi turlar arasında hakkettiği şöhrete kavuşarak popüler bir konuma gelen Adrasan, yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği beldelerden biridir. Özellikle Maldivleri aratmayan koyları ve berrak turkuvaz renkteki sularıyla mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri arasında yer alan Adrasan’da bir gün boyunca kıyı şeridindeki tüm güzellikleri doyasıya yaşamak için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren Adrasan tekne turu firmamız, düzenlediği turlar ile tüm müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Güler yüzlü ve yardımsever personeli ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran firmamızla birlikte daha önce hiçbir yerde görmediğiniz doğal güzellikleri yerinde bizzat yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz.

Suluada Tekne Turu

Sabah saat 10:00’da başlayan tekne turlarımız, öğle yemeği de dahil olmak üzere akşam 17:00 gibi sonlanmaktadır. Akdeniz kıyı şeridi boyunca sayısız güzellikler arasında yer alan Suluada, son yıllarda büyük bir şöhrete kavuşmuştur. Bu güzellikleri internetten değil de yerinde görmek isteyen yerli ve yabancı turistler Adrasan’a gelerek denizin ortasında tatlı su kaynağına sahip bu özel adanın güzelliklerini yaşamanın keyfini sürmektedir.

 

 

Üzerinde tatlı su kaynağı bulunan ve bu sudan içenin şifa bulduğu rivayet edilen Suluada’da Maldivler, Mağaralar ve Akvaryum koyları da sahip oldukları doğal güzellikler ile sizleri büyülemeye yetecek. Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz turkuvaz renkte bir sahile sahip olan Maldivlerde denize girmek ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Suluada tekne turu düzenleyen firmamız, doğal güzelliklere ev sahipliği yapan bu özel koylarda mola vererek doğal yaşamın tadını doyasıya çıkarmanıza uygun ortam hazırlamaktadır.

 

 

En Güzel Koylarda Taze Balık Ziyafeti

Firmamızın günlük tekne turu programında öğle yemeği molasında en taze balıklardan oluşan bir menü sunulmaktadır. Teknemizdeki tüm ziyaretçilerimize ücretsiz sunulan bu yemeği masmavi suların içinde eşsiz bir manzaraya karşı yiyebilir ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Adrasan limanından hareket eden teknemizde yer ayırtmak için önceden firmamızı arayarak Adrasan tekne turu için randevu almanız tavsiye edilmektedir. İletişim bilgilerimiz web sitemizdedir.