Suluada’da Unutulmaz Tekne Turu
Suluada’da Unutulmaz Tekne Turu

Suluada Tekne Turu Fiyatları 2020 sezonu için henüz belli değil ama her halükarda buna değeceğinden emin olabilirsiniz. Adrasan tekne turu ülkemizde bulunan sayısız güzel tekne turu rotası içinde ilk 5 e girecek güzelliktedir.

Daha önce hiç yaşamadığınız ve tecrübe etmediğiniz mavi tura hazır mısınız? Türkiye’nin en güzel koylarına ev sahipliği yapan Adrasan’da kolay kolay unutamayacağınız bir tekne turuna, sektörde uzun yıllar başarılı şekilde faaliyetlerini sürdüren firmamızın hizmetlerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Hemen hemen her bütçeye uygun fiyatlar ile muhteşem doğa harikalarını yerinden takip edebilir sevdiklerinizle uzun süre akıllardan çıkmayacak bir tur yaşayabilirsiniz. Bunun için Adrasan tekne turu firmamızın internet sitesi aracılığıyla iletişim bilgileri üzerinden randevu almanız yeterlidir.

Özellikle hafta sonları ve tatil günlerinde yoğunluk yaşandığından bu günlerden önce mutlaka firmamızla iletişime geçerek yer ayırtmanız tavsiye edilmektedir. Her sabah Adrasan sahilden saat 10:00 gibi hareket edip akşam saat 17:00 saatlerinde yine aynı sahile dönüş yapan teknemiz, tur için özel olarak dizayn edilmiştir. Benzersiz bir mavi tur yaşarken ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimlerinizi teknemizde karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra teknemizde görevli personelimiz hem deneyimli hem de güler yüzlü hizmetleri ile müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiklerini her fırsatta göstermektedir.

Mağaralar, Akvaryum ve Maldivler Koyları

Adrasan açıklarında yer alan Suluada, benzersiz özellikleri ve görünüşü ile ziyaretçilerini şaşırtmaya devam etmektedir. Özellikle denizin orta yerinde bulunan bu ada üzerinde tatlı su kaynağının bulunması tüm yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi çekici bulunmaktadır. Rivayete göre adada yer alan bu tatlı sudan içen kişiler yaşadıkları hastalıklara şifa bulabilmektedir. Bu yüzden gizemli bir yönü de bulunan bu bölgede Suluada tekne turu sayesinde sayısız güzelliklere yerinde tanıklık edebilirsiniz.

Sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren firmamız, her sabah düzenlediği tekne turlarında Maldivler, Amerikan ve Akvaryum koyları ile mağaralar bölgelerinde yemek ve yüzme molası vererek ziyaretçilerimize unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

Şifalı Suya Sahip Suluada

Suluada’nın benzersiz doğal güzelliklerini yerinde görmek ve şifalı tatlı suyundan içmek için tekne turlarımıza katılabilirsiniz. Tekne turlarımızın günlük programı rüzgar, dalga ve hava muhalefetine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden hangi rotanın kullanılacağı ve günlük Adrasan tekne turu boyunca hangi koylara demir atılacağını önceden öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.