Özel Günler için Adrasan’dan Tekne Kiralama
Özel Günler için Adrasan’dan Tekne Kiralama

Durusu Teknesi ile özel günlerinizi özel kılabilirsiniz. Adrasan’da tatil yapıyorsanız ve özel günleriniz veya planlarınız için tekne kiralamak istiyorsanız Durusu Teknesi emrinizde. Doğum günleri, gece mehtap gezileri, özel evlilik teklifleri için sürprizler ve daha fazlasını için Durusu Teknesi sizleri bekliyor.

Adrasan’da günübirlik tekne turlarının yanı sıra özellikle akşamları sevgiliniz veya arkadaşlarınızla özel bir gece geçirmek için mehtap turuna çıkabilirsiniz. Adrasan Koyu veya yakın koylardan birisine demir atarak sabahın ilk ışıklarına kadar denizde eğlenmeniz mümkün.

Yine özel bir evlilik teklifi yapmak isteyen misafirlerimiz planlarını önceden Koray Kaptan ile paylaştığında Durusu ile açıldıktan sonra mehtap ve deniz eşliğinde evlenme teklifinde bulunabilir ve havai fişekler ile bunu kutlayabilirler.

Bu ve buna benzer her türlü organizasyon için Koray Kaptan’ı aramanız yeterli olacaktır. Durusu Teknesi yapısı itibariyle diğer gezi teknelerine nazaran daha özel bir yapıdadır ve özel günler – organizasyonlar için sık tercih edilen bir teknedir.

Bizi arayın her türlü organizasyon için teknemizi emrinize sunalım..