Muhteşem Manzara ve Firmamızın Kalitesi ile Şahane Bir Tatile Hazır Olun!
Muhteşem Manzara ve Firmamızın Kalitesi ile Şahane Bir Tatile Hazır Olun!

Muhteşem Manzara ve Firmamızın Kalitesi ile Şahane Bir Tatile Hazır Olun!
Aileniz ve sevdiklerinizle göz kamaştırıcı Adrasan Koyu’nda keyif yapmaya ne dersiniz?


Pişman olmayacağınız unutulmaz bir tatil için uygun bir yer mi arıyorsunuz?Doğru yerdesiniz!İşte deneyimli ve güleryüzlü personeli,keyifli turları ve şahane deniz keyfi ile ‘Adrasan Koyları ve Sulu Tekne Turları’ karşınızda!
İşimizi sevgiyle ve deneyimle yoğurarak yapıyoruz ve işte bu yüzden mumnuniyet garanti ediyoruz.


İsteğiniz doğrultusunda iki farklı koyu ziyaret etme ve keyifli vakit geçirme adına rezervasyon yaptırabilir,farklı deneyimlerin kapılarını aralayabilirsiniz.Seçebileceğiniz iki koyun isimleri Cevizli koyu ve Korsan Ada koyudur.İkiside birbirinden güzel ve tertemiz sularıyla sizleri bekliyor.

 


Her sabah Adrasan’dan Suluada Tekne Turlarımız düzenli olarak yapılmaktır.İstediğiniz herhangi bir gün için 0 506 528 80 99 numarasını arayıp Koray Kaptan ile konuşabilir ve rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 


Ayrıca Suluada hakkında değinmemiz gereken mühim bir konu var:Ulaşım imkanları.Suluada’nın, Antalya’nın bakir kalabilen ender bölgelerinden biri olmasını ulaşım güçlüğüne bağlamak doğru olabilir.Antalya Uluslararası Havalimanı ile ülkemizin her yerinden ve tabii yurt dışından da birçok misafir kabul edebiliyoruz ve tabii yakın illerden ulaşım için otobüsler veya kişiler araçlar da kullanılabilir.Sizin maddi imkanlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda ulaşımı kolaylaştırabiliriz.
Her şeye rağmen ada,yaz aylarında günde iki bine yakın ziyaretçi ağırlıyor.Onlara benzersin deneyimler sunuyor ve mutluluklarını paylaşıyoruz.

 


Adada maalesef herhangi bir elektrik veya su altyapısı bulunmamakla birlikte pansiyon bulunmamaktadır lakin burada kamp yapmaz isterseniz Jandarma ve Sahil güvenliğinden izin almanız dahilinde sorun yaşanmayacaktır.Alınacak izin çok mühim olmakla beraber izinsiz kamp yapılması mümkün değil ve cezaya tabiidir.
Son zamanlarda Suluada’da insan atıkları sebebiyle oluşan ufak çaplı çevre kirliliği hakkında duyarlı olmanızı,denizi plastik atıklarla doldurmamanızı ve kamp yapıyor iseniz de eşyalarınızı etrafa saçmamaya ve bulunduğunuz doğal habitata zarar vermemenizi rica ediyoruz.Sizlerden ve sevdiklerinizden bu konu hakkında hasssasiyet bekliyoruz.Tüm güzelliklerin bir bedeli vardır ve dünyanın bizlere bir armağanı olan bu doğal güzelliği eğer maffedersek,çocuklarımızı ve bizden sonra gelen nesili bundan mahrum bırakmış oluruz.Tabii STK’lar ve belediye sayesinde düzenli temizlik yapılar sahiller ve kamp alanlar sevdiklerinize ve sizlere sunulacaktır.Gemimizde ise hijyenik
ortamlarda rahatlıkla keyif yapabileceğiniz koltuklarımız ve iskelemizle sizleri bekliyoruz.Özellikle pandemi sürecinde şüphe duymanıza asla mahal vermeyerek profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vereceğiz.
Tek istediğimiz sizi yüksek kalite,muhteşem deneyim ve memnuniyet ile ağırlamak ve ardından da sizlerden ve sevdiklerinizden güzel haberler ve geri dönüşler duymaktır.Sizin mutluluğunuz,bizim mutluluğumuzdur.Bizler hizmette sınır tanımayan ve müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan bir tur ekibi olarak sevdikleriniz,aileniz ve çocuklarınızla muhteşem bir seyahat ve tatil yapacağınızı temenni ederiz.

 


Lütfen gelmeden önce rezervasyon yaptırmayı ve kaptanımız ile konuşarak tur hakkında bilgi edinmeyi unutmayınız.En yakın zamanda görüşme dileklerimizle...