Muhteşem doğa harikalarını yerinden takip edebilme imkanın
Muhteşem doğa harikalarını yerinden takip edebilme imkanın

Bu yıl tüm dünya olarak gerçekten çok kötü bir kış mevsimiyle birlikte çok kötü zamanlar geçirdik. Gerçekten çok sıkıldık, bazen çok üzüldük, bazen ise son derece korktuk. Ancak artık ülkemizde normalleşme adımları atılmaya başlandı. Her yerde olduğu gibi önceden belirlenmiş tedbirler eşliğinde artık hareket edebiliyoruz.


Bizde Durusu Tekne Turu olarak bütün önlemlerimizi aldık. Teknelerimizi dezenfekte ettik. Olması gereken her yere dezenfektanlar koyduk. Çalışanlarımıza gerekli testleri yaptırdık ve firmamızı siz değerli müşterilerimizi ağırlamak için gerekli olan her şeyle donattık. Her bütçeye uygun fiyatlarımız ile muhteşem doğa harikalarını yerinden takip edebilme imkanına erişebileceksiniz. Aynı zamanda sevdiklerinizle uzun süre akıllardan çıkmayacak bir tekne turu da yaşayacaksınız.
Teknelerimizi suya indirdik ve bakımlarını da tamamladıktan sonra Adrasan ve Suluada tekne turlarımızı başlattık. Artık tek eksiğimiz sizlersiniz. Son derece sıkıcı geçen günlerin acısını her biri kendi dalında profesyonel olan personellerimizle birlikte çıkaracağınızın garantisini verebiliriz. Genel olarak
vizyonumuza baktığımız zamanda da müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile diğer firmalardan ne kadar farklı olduğumuz gözler önüne seriliyor.


Suluada tekne turlarımız yaklaşık 45 dakika sürüyor. Turumuz yalnızca Suluada’yı kapsamıyor. Suluada ile beraberinde bu civardaki; Amerikan koyu, akvaryum koyu, mağaralar ve maldivler koyları teker teker bölgenin uzmanı rehberlerimiz ile birlikte gezilmektedir. “Antalya’nın Maldivleri” olarak anılan Suluada’yı gezerken kesinlikle canınız sıkılmayacak. Dilerseniz bu saklı cennetin berrak ve şifalı sularında serinlerken bir yandan da Suluada’nın biyolojik çeşitliliğine yakından tanıklık edebilirsiniz.
İster günübirlik Suluada tekne turlarımızı seçebilir yada Adrasan özel tekne turlarımızı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz her ikisini de seçebilirsiniz. Ünlü Adrasan tekne turlarımızın yanında bir de Suluada tekne turlarımızı seçerseniz kesinlikle evinize geri dönmek istemeyeceğinizin garantisini verebiliriz.
Suluada tekne turlarımızın en büyük artılarından olan koy ve mağara gezilerinde hayatınız boyunca hiç şahit olmadığınız hatta belkide olamayacağınız doğal güzellikler Suluada turlarımızda sizleri bekliyor. Aynı zamanda Türkiye’nin en güzel koylarına ev sahipliği yapan Adrasan’da kolay kolay unutamayacağınız bir tekne turuna, sektörde uzun yıllar başarılı şekilde faaliyetlerini sürdüren firmamızın hizmetlerinden de yararlanarak ulaşabilirsiniz. Bitmesini istemeyeceğiniz turlarımız, ikramlarımız ile birlikte sizlere adeta rüya gibi gelecek.Berrak sularda süzülün ve sadece keyfinize bakın.


Ancak bu yazdıklarımız kesinlikle rüya veya hayal ürünü değil. Sadece bir telefon uzağınızda tüm pandemi sürecinin etkisini yalnızca bir günde atabileceğiniz bir tekne turu yatıyor. İletişim adreslerimizden ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşıp dilediğiniz gün için rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
Siz değerli okurumuza özellikle Suluada’mızın popülerliğinin her geçen gün hızla arttığını hatırlatmak isterim. Rezervasyonunuzu yapmak için fazla zaman kaybetmeden
bizlere ulaşın. Ayrıca 2020 senesi tekne turu fiyatlarımızın hiçbir zam almadığını da belirtmek isteriz.Her şey sizler ve sevdikleriniz için...Uygun fiyatlar ve mükemmel konfor ile sizleri de aramızda görmek istiyoruz.