Maldivleri aratmayan koyları ve berrak turkuvaz
Maldivleri aratmayan koyları ve berrak turkuvaz

Son yıllarda mavi turlar arasında hakkettiği şöhrete sonunda kavuşarak popülerliğini son derece hızla arttıran Adrasan, yerli ve yabancı turistlerin özellikle Suluada’da bulunan tatlı su kaynakları ve aynı zamanda bu kaynakların şifalı olduğuna dair rivayetler sayesinde oldukça yoğun ilgi gösterdiği beldelerden biri olma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor. Özellikle Maldivleri aratmayan koyları ve berrak turkuvaz renkteki sularıyla mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri arasında yer alan Adrasan’da bir gün boyunca kıyı şeridindeki tüm güzellikleri doyasıya yaşamak için tüm personellerimiz ile birlikte hizmetinizde sizleri bekliyoruz.


Sektörde uzun yıllardır kararlılıkla faaliyet gösteren Adrasan tekne turu firmamız, düzenlediği turlar ile tüm müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Güler yüzlü ve yardımsever personeli ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran firmamızla birlikte daha önce hiçbir yerde görmediğiniz ve büyük ihtimalle göremeyeceğiniz doğal güzelliklere yerinde, bizzat tanık olmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Sabah saat 10:00’da başlayan tekne turlarımız, öğle yemeği de dahil olmak üzere akşam 17:00 gibi sonlanmaktadır. Tekne turumuz sırasında aklınıza gelebilecek tüm hijyen kurallarına uyularak, her biri kendi dalında uzman aşçılarımız tarafından hazırlanan gerek yöresel gerekse dünya mutfaklarına ait son derece lezzetli yemeklerimizle karnınızı doyurabilir veya atıştırmalıklarımıza bir göz atabilirsiniz.


Akdeniz kıyı şeridi boyunca sayısız güzellikler arasında kuşkusuz parlayan bir yıldız olarak görülen Suluada, son yıllarda gerçekten büyük bir şöhrete kavuşmuştur. Bu güzellikleri internetten, telefondan ya da arkadaşlarının sosyal medya hesaplarından değil de yerinde, canlı canlı görmek isteyen yerli ve yabancı turistler Adrasan’a akın ederek denizin ortasında tatlı su kaynağına sahip bu özel ve bir o kadar damuhteşem adanın güzelliklerini yaşama şansının keyfini sürmektedir.
Üzerinde tatlı su kaynağı bulunan ve bu sudan içenin şifa bulduğu rivayet edilen Suluada’da Maldivler, Mağaralar ve
Akvaryum koyları da sahip oldukları doğal güzellikler ile sizleri büyülemeye yetecek doğal güzelliklere sahip. Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz turkuaz renkte bir denize ev sahipliği yapan Suluada’da denize girmek ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmek. Suluada’ya ve Adrasan’a tekne turları düzenleyerek ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan bu özel koylarda molalar vererek doğal yaşamın tadını doyasıya çıkarmanıza uygun ortamlar hazırlıyoruz.


Firmamızın günlük tekne turu programında öğle yemeği molasında en taze balıklardan oluşan bir menü sunulmaktadır. Teknemizdeki tüm ziyaretçilerimize ücretsiz sunulan bu yemeği masmavi suların içinde eşsiz bir manzaraya karşı sevdiklerinizle hoş sohbetlerinizin eşliğinde yiyebilir ve aynı zamanda da doğanın tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Adrasan limanından hareket eden teknemizde yer ayırtmak için işinizi son dakikaya bırakmamanızı ve önceden firmamızı arayarak Adrasan tekne turu için randevu
almanızı tavsiye ederiz. İletişim bilgilerimiz web sitemizde de bulunmaktadır.
Adrasan’ın ve özellikle Suluada’nın popülerliğinin gün geçtikçe artması sebebiyle rezervasyonunuz için acele etmenizi de tavsiye ederiz.