Huzur ve Sakinlik İçin Suluada Tekne Turu
Huzur ve Sakinlik İçin Suluada Tekne Turu

Akdeniz kıyı şeridinin en güzel koylarında, günlük yaşamın stresinden uzak bir şekilde huzur veren bir tekne turu yapmayı düşünüyorsanız, Adrasan sahilden her gün tekne turları düzenleyen firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Akdeniz’in saklı cennetlerini keşfetmek ve sadece internet üzerinden görebildiğiniz doğal güzelliklerin içinde olma şansına kavuşmak için profesyonel hizmet veren Adrasan tekne turu şirketimizin güler yüzlü hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Siz de unutulmayacak bir mavi tur yaşamak istiyorsanız, huzur ve sakinlik içinde birbirinden güzel koyları bizimle gezebilirsiniz. Firmamız her gün tekne turunu saat 10:00 civarında Adrasan limanından başlatıp, Amerikan koyu, akvaryum koyu, mağaralar ve maldivler koylarını gezerek yine Adrasan limanına akşam saat 17:00 gibi dönüş yapmaktadır.

İş Yaşamının Stresini Mavi Turla Atın

İş yaşamının yorucu temposundan sıkıldıysanız ve tatilinizde daha önce görmediğiniz güzellikleri bir gün içinde yaşayarak doğanın verdiği pozitif enerji ile dolmak istiyorsanız Adrasan tekne turları tam da size göre. Sektörde uzun yıllar hizmet veren firmamızın özel yapım teknesi ile tur boyunca ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimleri karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile unutulmayacak bir mavi tur yaşarken bir yanda memnuniyet veren hizmetten faydalanabilirsiniz.

Adrasan açıklarında bulunan Suluada Türkiye’nin maldivleri olarak nitelendirilmektedir. Suluada tekne turu ile siz de son dönemde çok popüler olan bu doğal güzellikleri yerinde görebilir, uzun süre etkisinden çıkamayacağınız koylarda yüzmenin tadına varabilirsiniz. Adrasan tekne turları düzenleyen firmamızın hizmetlerinden yararlanarak maldivlerin yanı sıra Amerikan koyu, akvaryum koyu ve daha pek çok sayısız koyu yerinde görmenin şansına erişebilirsiniz.

Suluada Cennetini Birlikte Keşfedelim

Adrasan’ın son yıllarda en popüler doğal güzellikleri arasında gösterilen Suluada, sahip olduğu ilgi çekici özellikleri ile de yerli ve yabancı turistlerin mutlaka görmek istediği bir ada haline gelmiştir. Adanın ismi, üzerinde bulunan tatlı su kaynağından gelmektedir. Denizin orta yerinde yer alan bu adada tamamen doğal tatlı su kaynağı bulunmaktadır. Bu sudan içen kişilerin hastalıklarına şifa buldukları rivayet edilmektedir. Suluada tekne turu kapsamında ada dışında yer alan en ilginç ve görülmesi gereken koyları firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanarak yerinde görebilirsiniz.

Türkiye’nin Maldivleri Suluada

Doğal güzellikleri ile ünlü cennet vatanımız Türkiye’nin son dönemde görülmesi gereken güzellikleri arasında yer alan Suluada, üzerinde tatlı su kaynağı bulunan ilginç ve bir o kadar da güzel bir adadır. Adrasan tekne turu hizmetimize katılarak siz de bu ada etrafında unutamayacağınız anılar yaşayabilirsiniz. Özellikle tatil günlerinde ve hafta sonlarında yoğunluk yaşandığı için firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak bir gün önceden yer ayırtmanız tavsiye edilmektedir.