Her Sabah Unutulmaz Bir Tura Davetlisiniz
Her Sabah Unutulmaz Bir Tura Davetlisiniz

Suluada Tekne Turu Fiyatları

Adrasan açıklarında yer alan Suluada, son yıllarda çok popüler doğal merkezlerden biri haline gelmiştir. Özellikle denizin orta yerinde bulunan bu adanın üzerinde kendine ait tatlı su kaynağının olması adayı çok ilginç ve bir o kadar da görülmesi gereken doğal bir yer haline getirmiştir. Suluada tekne turu kapsamında bu adayı ziyaret eden kişiler, içtikleri tatlı su ile hastalıklarına şifa bulduklarını iddia etmektedir. Bunun yanı sıra adanın doğal güzellikleri mutlaka yerinde görülmesi gereken yani kelimeleri kifayetsiz bırakan bir seviyededir. Suluada tekne turu fiyatları sezona göre değişiklikler gösterebilir, bizi arayıp en uygun fiyatı alabilirsiniz.

 

 

Adrasan limanından hareket eden teknemiz, her sabah saat 10:00 sularında eşsiz koyları ve benzersiz doğayı yerinde keşfedip görmek isteyen müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Her bütçeye uygun fiyat politikamızın yanı sıra özel tasarım teknemizde görev yapan güler yüzlü ve yardımsever personelimiz ile en çok tercih edilen firmaların başında gelen mavi tur şirketimiz, sizleri unutulmaz bir yolculuğa davet etmektedir.

Doğal güzelliklere sahip olmasıyla ünlü beldelerimiz arasında yer alan Adrasan, aynı zamanda yerli ve yabancı turistlerin en uğrak mekanlarından biridir. Son yıllarda Adrasan açıklarında bulunan Suluada yerli ya da yabancı demeden tüm doğa tutkunları tarafından en popüler mekanlardan biri haline getirilmiştir. Eğer siz de ölmeden önce mutlaka görülmesi gereken doğal güzellikleri yerinde görmek isteyen doğa aşığı birisiyseniz Adrasan tekne turu hizmetimize katılarak siz de uzun süre unutamayacağınız bir yolculuğu bizimle yaşayabilirsiniz.

 

 

Suluada’nın yanı sıra mutlaka görülmesi gereken koylar arasında Amerikan koyu, akvaryum koyu, mağaralar ve maldivler de tur programında yer almaktadır. Ancak hava muhalefeti ve rüzgar ya da dalga durumuna göre söz konusu programda değişiklikler yapılabilmektedir. Bundan dolayı en güncel bilgileri tur için randevu yapmadan önce öğrenmeniz tavsiye edilmektedir.

 

 

Güler Yüzlü ve Profesyonel Hizmet

Sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren firmamız sahip olduğu deneyimli personeli ile Adrasan tekne turu kapsamında müşterilerimizi memnun edebilmek için güler yüzlü hizmetlerinden ödün vermemektedir.  Özellikle hafta sonu ve tatil günlerinde yoğunluk sebebiyle yer problemi yaşamamak için bir gün öncesinden yer ayırtmayı unutmayınız.

Her Bütçeye Uygun Suluada Tekne Turu

Özel tasarım teknemiz ile benzersiz bir Adrasan tekne turu yapmak için her gün hizmet veren firmamızın çalışmalarından faydalanabilirsiniz. Adrasan limanından her sabah saat 10:00 sularında hareket eden teknemiz, tamamen özel amaçlar doğrultusunda tur teknesi olarak dizayn edilmiştir. Teknemizde duş ve tuvalet dahil olmak üzere tur süresi boyunca ihtiyaç duyacağınız tüm gereksiminlerinizi karşılayabileceğiniz imkanlar bulunmaktadır.

 

 

Son yıllarda yerli ve yabancı turistler arasında giderek popüler bir hale gelen  Adrasan’da tekne turları, özellikle tatil günlerinde çok yoğun ilgi görmektedir. Türkiye’nin dört bir yanından bu benzersiz doğal güzellikleri görmeye gelenlerin yanı sıra yurt dışından da turistlerin sık sık katılım gösterdiği Adrasan tekne turları, unutulmayacak doğal güzellikleri yerinde görme fırsatı vermektedir.

Adrasan Tekne Turu Firması

Firmamız, tekne turları sektöründe uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde hizmet vermiştir. Müşteri memnuniyetine büyük özen gösteren firmamız geçmişten günümüze mavi turlar konusunda Adrasan’da en çok tercih edilen şirket konumundadır. Özel tasarım teknemizde Adrasan tekne turu yapmak için firmamızın resmi internet sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Teknemiz her sabah saat 10:00’da Adrasan limanından mavi tur düzenlemektedir. Teknemiz Adrasan açıklarındaki birbirinden muhteşem koyları gezdikten sonra akşam 17:00 saatlerinde yine Adrasan limanına geri dönüp demirlemektedir. Unutulmaz bir gün geçirmek için Adrasan limanına Olimpos’tan kalkan özel servisleri kullanarak uygun fiyatlı bir şekilde gelebileceğiniz gibi, şahsi aracınızla gelmeniz durumunda da otopark hizmetimizden yararlanabilirsiniz.