Durusu Teknemizin Bakımları Bitmek Üzere
Durusu Teknemizin Bakımları Bitmek Üzere

Her yıl sezon öncesi teknemizi bakıma alıyoruz ve yaz aylarında sizlere sorunsuz bir deneyim yaşatmak için tüm detayları gözden geçiriyoruz, eksiklerimizi tamamlıyor ve teknemizi kusursuz bir hale getiriyoruz.  2017 yazı için yine bu işlemler devam etmekte. Teknemiz sizlere vip bir deneyim yaşatacak ve haziran ayı başında suya inecek, turlara başlayacak. Bu sürede tekne turu için gerekli tüm hazırlıklar tamamlanmış olacak.

Durusu Teknesi  standart tekne turlarından farklı bir hizmet anlayışına sahiptir. Normalde Adrasan tekne turlarında 25-30 kişi ile yapılan turların aksine aynı büyüklükte ve daha konforlu olan Durusu 12 kişi ile tura çıkmaktadır. Az sayıda misafire yüksek düzeyde hizmet sunmayı hedefleyen  Koray Kaptan bu anlamda Adrasan’da bir ilk olan vip tekne turu hizmetinin de öncüsü konumundadır.

Eğer kalabalıkları sevmiyorsanız, özel hizmet almak istiyorsanız Durusu Teknesi size göre üstelik fiyatlarımız oldukça uygun. Bunun yanı sıra Adrasan’da tatiil yapıyor  ve sevdikleriniz ile özel zamanlar geçirmek istiyorsanız Adrasan Tekne kiralama konusunda sizlere yardımcı oluyoruz ve yine size özel mehtap turları dahil olmak üzere çok farklı turlar düzenliyoruz.

Adrasan tekne turu düşünenler için özel bir çözüm : Durusu Teknesi ile Koray Kaptan..