Durusu Teknemiz ve bizim denizimize olan hasretimiz sonunda son buldu
Durusu Teknemiz ve bizim denizimize olan hasretimiz sonunda son buldu

Durusu Teknemiz ve bizim denizimize olan hasretimiz sonunda son buldu ve teknemizi temiz denizimize indirdik. 2020 tekne turları sezonuna dair hazırlıklarımız tamamlandı ve artık turlarımıza başlıyoruz. Kış boyu süren hazırlıklarımız sonrası teknemizi baştan sona elden geçirerek sizlere daha üst seviyelerde bir tekne turu deneyimi yaşatmak için çalıştık ve teknemizi denize indirip, sezonumuzu açtık.


Durusu Teknesi ile Koray Kaptan olarak siz değerli misafirlerimize unutulmayacak bir tekne turu sözü veriyoruz. Müşteri memnuniyetimiz bugüne kadar hep %100 oldu ve sizleri birer müşteri olarak değil de misafir olarak gördüğümüz için memnuniyetinizi her zaman ön planda tuttuk. Bizim için sizin teknemizden mutlu ve huzurlu olarak ayrılmanız her şeyden daha önemli. Adrasan tekne turu tavsiyesi konusunda bu kadar iddialı olmamızın sebebi sizlerin firmamıza geri dönüşlerinizdeki övgülerinizdir.
Adrasan’da veya Olimpos’ta tatilde iseniz Suluada ve Adrasan koyları tekne turu mutlaka katılmanız gereken bir aktivite.
Hayatınızda göreceğiniz en harika denizler, koylarda gün boyu keyif yapma imkanınız bulunuyor. Türkiye’nin Maldivleri olarak ünlenen Suluada adeta cennetten bir köşe gibi sizi bekliyor.

 


Adrasan tekne turlarında genellikle 25-30 kişilik tur tekneleri kullanılmaktadır. Yani tur tekneleri kapasitesi kadar yolcu alır ve gidilen güzergahta bu sayıda insan ile bütün gününüzü geçirirsiniz. Diğer bölgelerdeki tekne turlarındaki kişi sayısına bakıldığı zaman bu sayılar son derece makuldür. Rahat bir şekilde koylarda denize girer, teknede sıkışık ve rahatsız edici durumlar yaşamazsınız. Adrasan’da tekne turu yapan teknelerde genel olarak durum budur.

 


Durusu Teknemizi diğer teknelerden ayıran en önemli özellik ise 30 kişi kapasiteli teknemizde tura maksimum 12 kişi ile çıkılıyor olmasıdır. Rahatınıza düşkün iseniz, bulunduğunuz yerin daha ferah ve daha sakin bir tur deneyimi yaşamak istiyorsanız firmamız olarak tam size göre bir hizmet veriyoruz. Kapasitesinin yarısı ile tura çıkan teknelerimiz bu sayede sizlere daha konforlu bir hizmet verebilmemize olanak sağlıyor . Daha geniş alanlarda güneşlenebilir, teknede sıkışmadan denizin, Adrasan’ımızın doğal güzelliklerinin ve turumuzun tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Yemeklerimiz tur ücretine dahil olup, profesyonel aşçılarımız tarafından tüm hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanır Öğlen yemeklerimiz ve ikramlarımız 30 kişi yerine 12 kişiye özel çıktığı için diğer turlara nazaran daha özenli ve haliyle daha leziz olmaktadır.

 


Vip bir tekne turu hizmeti beklentiniz veya talebiniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz iletişim adreslerimiz ve telefon numaralarımıza sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Günübirlik tekne turları dışında özel organizasyonlar veya akşamları mehtap turları, yıl dönümü – doğum günü kutlamaları gibi özel gün ve organizasyonlar için tekne turlarımız dışında tekne kiralama hizmetlerimizde mevcuttur, detaylı bilgiyi Koray Kaptan’dan edinebilirsiniz.