Durusu ile VİP Tekne Turu Deneyimi Yaşayın
Durusu ile VİP Tekne Turu Deneyimi Yaşayın

Adrasan tekne turları genellikle 25-30 kişilik tur tekneleri ile yapılmaktadır. Tekneler kapasitesi kadar yolcu alır ve  gidilen güzergahta bu sayıda insan ile günü geçirirsiniz. Diğer bölgelerdeki tekne turu kişi sayısına göre bu sayılar oldukça makuldür ve rahat bir şekilde koylarda denize girer, teknede sıkışık durumlar yaşamazsınız. Adrasan tekne turu yapan teknelerde genel olarak durum budur.

Durusu Teknesi’ni diğer teknelerden ayıran en önemli özellik ise 30 kişi kapasiteli teknenin tura 12 kişi ile çıkıyor olmasıdır. Rahatına düşkün, daha ferah olsun , daha az insanla tur yapayım diyorsanız Durusu tam size göre bir hizmet veriyor. Kapasitesinin yarısı ile tura çıkan teknemiz bu sayede sizlere daha konforlu bir hizmet verebilmektedir. Daha geniş alanlarda güneşlenebilir, teknede sıkışmadan denizin manzaranın turun tadını çıkarabilirsiniz. Öğlen yemeği 30 kişi yerine 12 kişi için çıktığı için diğer turlara nazaran daha özenli ve haliyle daha leziz olmaktadır.

Adrasan Koyları Tekne Turu Foto Galeri için tıklayın

Vip bir tekne turu hizmeti beklentiniz veya talebiniz varsa Koray Kaptan’a iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz..

Günübirlik tekne turları dışında özel organizasyonlar veya akşamları mehtap turları, yıl dönümü – doğum günü kutlamaları gibi zamanlar için tekne kiralama hizmetimizde mevcuttur, detaylı bilgiyi Koray Kaptan’dan edinebilirsiniz..