Doğal Güzellikleri Yerinde Görmek İçin Adrasan Tekne Turu
Doğal Güzellikleri Yerinde Görmek İçin Adrasan Tekne Turu

Günlük Adrasan ve Suluada Tekne Turları

Sektörde uzun yıllar başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam eden firmamız, Adrasan tekne turu arayışınızda sizlere en kaliteli ve memnuniyet verici hizmeti sunmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Akdeniz’in incisi olarak nitelendirilen Adrasan açıklarında bulunan Suluada son dönemde yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Sahip olduğu cennet parçası koyları ile görenleri büyüleyen Adrasan tekne turu düzenleyen firmamız, sizlere bu doğal güzellikler içinde benzersiz bir gün geçirmeyi vaat etmektedir.

 

 

Daha önce gördüğünüz koylardan çok farklı olan benzersiz güzellikteki koylara sahip Adrasan’da Suluada civarında Amerikan koyu, Akvaryum koyu, Maldivler ve Mağaralar koyları tur programı dahilinde gezilip görülmektedir. Ancak hava durumu göz önünde bulundurularak rüzgarın şiddetli olup olmaması, dalga durumu gibi sebeplerle tur programında değişiklik yapılabilmektedir. Bu tür durumlarda gezilecek koylar hakkında en güncel bilgilere şirketimizi arayarak anında ulaşabilirsiniz.

Amerikan Koyunda Yüzme Molası

Adrasan’ın mutlaka görülmesi gereken güzelliklerinin yer aldığı tur programımız, her sabah saat 10:00’da Adrasan limanında başlamaktadır. Tek tek sakin sakin gezilen koylarda siz de doğal güzelliklerin tadını yerinde çıkarmanın keyfini sürebilirsiniz. Daha önce hep internetten gördüğünüz turkuvaz renkteki berrak sularda ve bembeyaz taşlı plajda denize girebilir yüzme molalarında sevdiklerinizle beraber el değmemiş doğanın huzuruna kavuşabilirsiniz.

 

 

Tekne turumuz Amerikan koyu dışında Mağaraları da kapsamaktadır. Ancak bu koyda demirlemek kanunlara aykırı olduğu için sadece fotoğraf çekimine izin verilmektedir. Mağaralar sahip olduğu doğal güzellikleri ile film sahnelerini aratmayacak ilgi çekici kayalarıyla bir süre unutamayacağınız bir atmosfer içinde yer almanızı sağlayacak. Bunun yanı sıra akvaryum ve maldivler koylarında da balıkların arasında yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçerek Randevu Alın

Günlük Suluada tekne turu programımız sabah saat 10:00’da başlayıp akşam 17:00 sularında son bulmaktadır. Turun başlangıç ve bitiş yeri Adrasan limanıdır. Buraya ulaşım için özel servis hizmetini ya da hususi aracınızı kullanabilirsiniz. Hafta sonraları ve özellikle tatil günleri Adrasan tekne turu hizmetimize yoğun ilgi gösterildiği için mutlaka 1 gün öncesinden bizimle iletişime geçerek randevu almanız tavsiye edilmektedir.

 

Türkiye’nin görülmesi gereken yerlerinden biri olan Adrasan, doğal güzelliklere ev sahipliği yapan en popüler beldelerden biridir. Adrasan’da birbirinden güzel koyları yerinde görmek için Adrasan tekne turu hizmeti veren firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Her bütçeye uygun hizmet sunan firmamızın deneyimli ve güler yüzlü personeli eşliğinde siz de unutamayacağınız bir mavi tura çıkabilirsiniz.

Dünyanın en güzel koylarına ev sahipliği yapan Akdeniz’in mutlaka görülmesi gereken noktalarından biri olan Adrasan’da tekne turlarımız, Adrasan limanında saat 10:00 civarında başlamaktadır. Bu turlara Olimpos’tan katılmak isteyenler için uygun fiyatlı özel servis hizmeti bulunmaktadır. Bunun yanı sıra daha önce yaşamadığınız bir mavi tur deneyimi için firmamızın hizmetlerinden yararlanmaya şahsi aracınızla gelecekseniz de Adrasan limanı karşısında otopark hizmetimiz mevcuttur.

 

 

Deneyimli ve Güler Yüzlü Personel

Sektörde uzun yıllar başarılı bir şekilde hizmet sunan firmamızın deneyimli ve güler yüzlü personelinin yardımseverliğinden siz de memnun kalacaksınız. Turlarımız bir gün boyunca birbirinden güzel koylar arasında gezi yapılarak devam etmektedir. Öğle yemeği teknemizde verilmektedir. Rüzgarın durumuna ve dalga durumuna göre gezilecek koylar değişiklik gösterse de genellikle Suluada tekne turu kapsamında, Amerikan koyu, Akvaryum koyu, Maldivler koyları ve mağaralar gezilmektedir.

Mağaralar bölgesinde duraklama yasak olduğu için bu alanda uzaktan fotoğraf çekimi mümkündür. Bunun dışında teknemiz tüm koylarda demirleyerek tüm müşterilerimize benzersiz mavilik içinde doğa ile iç içe yüzme fırsatı sunmaktadır. Göz alıcı maviliğin içinde berrak sularda sevdiklerinizle hoş vakit geçirebilir, özel olarak dizayn edilmiş donanımlı teknemizde duşunuzu alabilirsiniz.

 

 

Eşsiz Manzaraya Karşı Taze Balık Ziyafeti

Sabah saat 10:00’dan akşam saat 17:00’a kadar devam eden Adrasan tekne turu hizmetimiz, tüm müşterilerimize keyif dolu anlar yaşatmaktadır. Doğayla iç içe bir gün geçirirken bir yandan da öğle yemeğinde sevdiklerinizle birlikte taze balık ziyafeti çekebilirsiniz. Teknemizin usta aşçıları tarafından hazırlanan öğle yemeği ücretsiz olarak servis edilmektedir. Firmamızın hizmetleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve tur programını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilir, yerinizi ayırtabilirsiniz.