Doğal güzelliklerden biri olan Adrasan
Doğal güzelliklerden biri olan Adrasan

Türkiye’nin kesinlikle görülmesi gereken doğal güzelliklerinden biri olan Adrasan, bu doğal güzelliklere ev sahipliği yapan en popüler beldelerden biri haline gelmiş durumdadır. Adrasan’da birbirinden güzel koyları canlı canlı görmek için Adrasan tekne turu hizmeti veren firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Her bütçeye uygun hizmet sunan firmamızın deneyimli ve güler yüzlü personeli eşliğinde siz de unutamayacağınız bir mavi tura firmamız aracılığı ile çıkabilirsiniz.


Sektörde uzun yıllardır başarılı bir şekilde faaliyetlerini devam ettiren firmamız, Adrasan tekne turu arayışınızda sizlere en kaliteli ve memnuniyet verici hizmeti sunmak adına çalışmalarına son hız devam etmektedir. Akdeniz’in Maldivler’i olarak nitelendirilen Adrasan açıklarında bulunan Suluada son dönemde yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmiş durumda. Sahip olduğu cennet parçası koyları ile görenleri adeta büyüleyen Adrasan tekne turları
düzenleyen firmamız, sizlere bu doğal güzellikler içinde benzersiz bir gün geçirmeyi vaat etmektedir.


Daha önce gördüğünüz koylardan oldukça farklı olacağına inandığımız benzersiz güzellikteki koylara sahip Adrasan’ımızda Suluada civarında Amerikan koyu, Akvaryum koyu, Maldivler ve Mağaralar koyları tur programı dahilinde gezilip siz değerli misafirlerimize gösterilmektedir. Ancak hava durumu göz önünde bulundurularak rüzgarın şiddetli olup olmaması, dalga durumu gibi sebeplerle tur programlarında zorunlu değişiklikler yapılabilmektedir. Bu tür durumlarda gezilecek koylar hakkında en güncel bilgilere anında erişebilmek için şirketimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim adreslerimiz ve telefon numaralarımız web sitemizde bulunmaktadır.
Adrasan’ın mutlaka görülmesi gereken güzelliklerinin bir bir boy gösterdiği tur programlarımız, her sabah saat 10:00’da Adrasan limanında başlamaktadır. Tek tek sakin sakin gezilen koylarda siz de doğal güzelliklerin tadını doruklarına kadar
çıkarmanın verdiği keyfi ve huzuru sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Daha önce hep internetten sadece fotoğraflarını görmekle yetinmek zorunda kaldığınız turkuaz renkteki berrak sularda ve bembeyaz taşlı plajlarda artık sizde denize girebilir, yüzme molalarında sevdiklerinizle beraber el değmemiş doğayı iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.


Tekne turumuz sadece Amerikan koyu ile sınırlı kalmamakla beraber Mağaraları da içermektedir. Ancak bu koyda demirlemek kanunlara aykırı olduğu için sadece fotoğraf çekimine izin verebiliyoruz. Mağaralar sahip olduğu doğal güzellikleri ile film sahnelerini aratmayacak ilgi çekici kayalarıyla bir süre unutamayacağınız bir atmosfer içinde yer almanıza sebep olabilecek doğal bir güzelliğe sahip. Bunun
yanı sıra akvaryum ve Maldivler koylarında da balıklarla beraber yüzmenin tadını ve heyecanını yaşayabilirsiniz.

 


Günlük Suluada tekne turu programımız sabah saat 10:00’da başlayıp akşam 17:00 sularında son bulmaktadır. Turun başlangıç ve bitiş yeri Adrasan limanıdır. Buraya ulaşım için özel servis hizmetini ya da hususi aracınızı kullanabilirsiniz. Hafta sonraları ve özellikle tatil günleri Adrasan tekne turu hizmetimize yoğun ilgi gösterildiği için mutlaka 1 gün öncesinden bizimle iletişime geçerek randevu almanız tavsiye edilmektedir.
Yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek randevu almak. Unutmayın buraya kadar okuduğunuz her şey sadece bir telefon uzağınızda.