Adrasan’da Yapılabilecek Aktiviteler
Adrasan’da Yapılabilecek Aktiviteler

Adrasan denilince şüphesiz olmazsa olmaz yapılması gereken aktivitelerin başında tekne turları geliyor. Özel davetlerde, sevgiliniz ya da eşinizle başbaşa zaman geçirmek istediğiniz zaman bu seçeneğe başvurabilirsiniz. Son derece romantik bir ortam içerisinde olma şansını elde etmeye başlarsınız. Sadece bu yerin yazın canlı olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Yaz sezonunda kalabalıklaşma her ne kadar daha fazla olsa da en az yaz kadar kış aylarında da bu yere ziyaret yapılmaktadır. Koyu çevreleyen dağlar, plaj ve sakinliğin özdeşlemiş olduğu bu harika yerde artık tekne turu yapmaya başlayabilirsiniz. Harika manzara eşliğinde bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz. Adrasan tekne turu için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Adrasan’da Görülmesi Gereken En Güzel Yerler

Turizm cenneti olan Adrasan’da gezilecek yer sayısı oldukça fazladır. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan bu yerde güzellikleri yakından görme şansına sahip olabilirsiniz. Sahiliyle doğal güzellikleri ile eşsiz manzaraları ayağınıza kadar getiriyor. Böylelikle yıl sonunda tatil planı yapmayı düşünen tatil severler içinde gidilmesi gereken bir kağı bırakıyor. Adrasan ziyareti yapan pek çok kişiler tatil dönüşlerinde olumlu tepkiler veriyor. Adrasan’da yapılabilecek aktiviteler oldukça fazladır. Bu sebepten dolayı hem küçükler için hem de büyükler için vazgeçilemeyecek yerlerin başında yerini almaya başlıyor.

Adrasan  Yapılacak Aktiviteleri

Türkiye’nin dikkat çeken yerlerinden biri olarak ön plana çıkan Adrasan sizleri güzelliklerle bukuşturmaya devam ediyor. Unutamayacağınız harika zamanları geçirerek kendinize güzel bir anı bırakmanızda mümkün hale dönüşecek.

Adrasan eski adıyla Çavuşköy olarak adlandırılırken şimdilerde ise modernleşmiş ismiyle karşımıza çıkan güzel yerlerden birisidir. Özellikle 2 metre uzunluğunda ki kumsalı gelen ziyaretçileri etkileyen en önemli güzelliklerinden birisini oluşturuyor. Adrasan ziyareti yapacak kişiler için aktiviteler oldukça fazladır. Bu sebeple sıkılma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Hatta öyle ki planınızı daha uzun süre tutmanız sonradan pişman olmamanız adına önemlidir. Adrasan, sadece yerli köy halkının turizm yaptığı yerlerden birisi değildir. Bu yere yerli köy halkının dışında daha pek çok vatandaşımız ziyaret ediyor. Öyle ki artık turistler açısından da dikkat çekmeyi başaran yerlerden biri oluyor.

Eğer adrenalin seviyorsanız Adrasan yamaç paraşütü yapmak için harika bir belde. Bin metre yükseklikten kendinizi Adrasan Koyu’na bırakıp uçmanın tadını ve heyecanını çıkarabilirsiniz.

 

Adrasan Sahilinde Romantik Anlar

Sakinlik, doğallık, manzara ve huzur.. Çoğu kişinin hayallerini süsleyen ve olmak istediği yerlerden birisidir. Denizin tertemiz olması, onu başta kılan en önemli özelliklerinden biri olmayı başarıyor. Romantik anlara tanıklık etmek, sevdiğiniz kişilerle güzel zamanlar geçirmek için Adrasan başvuracağınız yerler arasına giriyor. Üstelik bu yere geldiğiniz zaman asla pişmanlık yaşamayacak ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Son derece huzurlu bir ortama sahiptir. Bu huzurlu ortamda güneşlenmek, sahilin tadını çıkarmak, resim çekilmek, tekne turlarıyla dolaşmak mümkündür. Eğer sizlerde henüz Adrasan ziyaretleri yapmadıysanız oldukça fazla güzel şeyleri kaçırmışsınız. O yüzden vakit kaybı yapmadan güzelliklerle dolu bu yeri ziyaret etmelisiniz.