Adrasan’da ne tür aktivitelere katılabilirim ?
Adrasan’da ne tür aktivitelere katılabilirim ?

Adrasan’da tatil yapıyorsanız veve aklınızda “Adrasan’da ne tür aktivitelere katılabilirim? ” gibi sorular bulunuyorsa şuanda en doğru yerdesiniz.

 


Adrasan birçok tatil yöresine nazaran son derece renkli bir beldedir. Sakin, huzurlu bir yapısı vardır ama aynı zamanda eğlence ve adrenalin isteyenler içinde oldukça fazla seçeneğe de ev sahipliği yapar. Öncelikle tatilden beklentiniz denize girip sahilde denize karşı kitabınızı açıp güneşlenmek ise yeniden en doğru yerlerden birisindesiniz. Adrasan sahili Akdeniz sahil şeridinin en özel koylarından birisine sahiptir. Tertemiz denizi ve adeta ufuklara kadar uzayan kumsalı sizlere sakin, huzurlu ve keyifli bir tatil deneyimi sunacak. Oteller denize genelde yürüme mesafesindedir. Kahvaltınızı yaptıktan sonra hemen havlunuzu kapıp birkaç dakika içinde kendinizi masmavi denizin serin sularına bırakabilirsiniz.

 


Tatilden beklentiniz adrenalin ise Adrasan yamaç paraşütü sizin için mükemmel bir seçenek olacaktır. Heyecanı ve adrenalini iliklerinize kadar hissedebileceğiniz tepelere de ev sahipliği yapıyoruz. Deneyimli yamaç paraşütü pilotları eşliğinde Role isimli tepeden yaklaşık 1000 metre yükseklikten uçabilir, Adrasan’ı tepeden seyredebilme şansını yakalayabilirsiniz Yamaç paraşütü her insanın ölmeden önce yapılacaklar listesinde muhakkak bulunması gereken bir aktivitedir. Yükseklik korkunuz varsa bile bu korkunuzun üstüne gitmenize sebep olacak güzellikte bir yamaç paraşütü deneyimi sizleri bekliyor olacak.
Adrasan çevresi de coğrafi konumu nedeniyle bir o kadar renkli bir beldedir. Hemen 7-8 km ötesinde ağaç evleri, antik kenti ve gece sabaha kadar açık olan barları ile tanıdığımız Olimpos’a komşudur. Akşamları çok kısa bir yolculuk ile Olimpos’a gidebilir, sabaha kadar eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra Karaöz, Korsan Koyu, Gelidonya Feneri gibi Likya Yolu güzergahları da Adrasan’dan geçer. Adrasan’da konaklama yaparken tüm bu saydığımız
yerleri gün içinde gezip akşam otelinize dönebilir ya da dilerseniz her gün farklı bir tarihi yeri gezip her gece yatağınıza farklı bir deneyimle girebilirsiniz. Burada seçim tamamen size kalmış durumda.

 


Bütün bu aktivitelerin yanı sıra Adrasan’da tatil yapıyorsanız yapmanızı şiddetle tavsiye edeceğimiz bir diğer aktivite elbette tekne turu olacaktır. İki farklı güzergahta günübirlik ve dilerseniz kiralayarak size özel VIP tekneler ile çıkılan Adrasan Tekne Turlarımız da birinci güzergah Ceneviz Koyu‘na doğru gitmektedir. İkinci güzergah ise Korsan Koyu ve Sulu Ada dır. İki güzergah da sabah saat 10:00’da Adrasan Yat Limanı’ndan denize açılır ve akşam üzeri geri dönülür. Gün içinde son derece leziz ve hijyenik öğlen yemekleri teknemizde siz değerli misafirlerimize servis edilmektedir. Gidilen koylarda yaklaşık yarımşar saatlik molalar verilir ve bu sürede hayatınızda görebileceğiniz en mükemmel koylarda denize girebilir ya da doğal güzellikleri yakından inceleyebilirsiniz. Her gidilen koy sizi daha fazla etkileyecek ve adeta kendinizi
bir rüyanın içindeymişsiniz gibi hissettireceğinin garantisini kesin olarak verebiliriz. Yazdıklarımızda çok kesin bir dil kullanıyoruz çünkü bu yazdıklarımızın kaynağı şimdiye kadar turlarımıza katılan sayısız misafirimizin hepsinin firmamıza ilettiği ortak görüşleridir. Kısacası “Adrasan’da tatilde ne yaparım?”sorusunun yerine ilk sorunuzun “Adrasan’da ilk olarak hangi aktiviteye katılmalıyım?” olmalıdır.

 


Adrasan’dan tekne turuna çıkmak istiyorsanız Koray Kaptan ile iletişim kurabilir, fiyat bilgisi alabilir ve aklınıza takılan bütün sorularınızı Kaptanımıza ve firma yetkililerimize sorabilirsiniz. Durusu Teknesi sizi unutulmaz bir şekilde ağırlamak için gerekli olan bütün şartlara sahip olarak Adrasan’da sizi bekliyor olacak. Unutmayın ki bu unutulmayacak bütün deneyimler sadece bir telefon uzağınızda.