Adrasan Tekne Turu ile Doğaya Yakından Bakın
Adrasan Tekne Turu ile Doğaya Yakından Bakın

Türkiye’nin son dönemde en çok ilgi gören doğal güzellikleri arasında yer alan Adrasan, sahip olduğu koylarla geçmişten günümüze yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği mekanlardan biridir. Adrasan’da her gün düzenlenen tekne turlarımız ile daha önce hiç görmediğiniz güzellikteki el değmemiş koyları yerinde görebilir, doğanın muhteşem güzelliğine yakından tanıklık edebilirsiniz. Adrasan tekne turu firmamız, her bütçeye uygun fiyat politikasıyla sektörde başarılı şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 

Adrasan’ın en gözde ve en ilgi çekici güzelliklerinden biri olan Suluada, yerli ve yabancı turistlerin en çok görmek istediği yerlerden biridir. Suluada adını üzerinde bulunan tatlı su kaynağından dolayı almıştır. Denizin orta yerinde bulunan bu adanın üzerinde tamamen doğal tatlı su kaynağı bulunmaktadır. Rivayetlere göre adanın üzerindeki tatlı su kaynağından su içenler hastalıklarına çare bulabilmektedir. Bu yüzden Suluada’nın tatlı suyu şifalı olarak kabul edilmektedir.

Doğal Güzellikleri Yerinde Yaşayın

Daha önce tekne  tura çıkmış olun ya da olmayın yepyeni bir deneyim yaşayarak uzun süre etkisinden çıkamayacağınız doğal güzellikleri firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanarak tecrübe edebilirsiniz. Adrasan limanından sabah saat 10:00’da hareket eden teknemiz, Suluada istikametinde bulunan ve mutlaka görülmesi gereken tüm koyları birer birer ziyaret ederek müşterilerimize benzersiz bir doğa gezintisi sunmaktadır.

 

 

Sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanarak görebileceğiniz doğa harikası koylar arasında Amerikan koyu, akvaryum koyu, maldivler ve mağaralar yer almaktadır. Tur rotası günün hava şartları ve dalga durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak yine de Suluada tekne turu ile gezilecek tüm koylarda demir atılarak müşterilerimize bu alanda sevdikleri ile birlikte keyifli vakit geçirme ve yüzme fırsatı sağlanmaktadır.

Deneyimli Mavi Tur Firması

Tekne turu sektöründe önde gelen tekneler arasında yer alan teknemiz Durusu07, geçmişten günümüze pek çok düzenlediği turda müşteri memnuniyeti sağlayarak adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Özel tasarım teknemizde deneyimli personelimiz ve güler yüzlü hizmetlerimizden yararlanarak siz de benzersiz bir koy gezintisi yapabilirsiniz. Adrasan tekne turları hakkında detaylı bilgileri firmamızın internet sitesi üzerinden edinebilirsiniz.

 

 

Adrasan’da Benzersiz Mavi Tur

Ülkemizin mutlaka görülmesi gereken güzelliklerinden biri olan Adrasan’da deniz turları yapmak isteyenler için güler yüzlü hizmet sunan firmamız, özellikle son dönemde bölgede en çok dikkat çeken Suluada’ya düzenlediği turlarla müşterilerimize unutamayacakları anlar yaşatmaktadır. Doğal güzelliklerle dolu dolu bir gün geçirmek isteyenler firmamızın günlük Adrasan tekne turu hizmetimizden uygun fiyatlarla yararlanabilirler.

Son yıllarda adından sıkça söz ettirmeyi başaran Suluada, Adrasan’da denizin açıklarında bulunan çok ilginç ve özel bir adadadır. Doğal güzelliklerin içinde sadece kendine has özellikleriyle de dikkat çeken bu adanın adı, üzerinde bulunan tatlı su kaynağından gelmektedir. Dolayısıyla denizin orta yerinde bir adada tatlı su kaynağının olması, başlı başına bu adanın ne kadar görülesi güzelliklere sahip olduğunu göstermektedir. Bunun yanı sıra adada bulunan tatlı su kaynağının şifalı olduğu rivayet edilmektedir. Bu yüzden pek çok şikayeti olan kişiler de bu adaya gelerek Suluada tekne turu sayesinde şifa bulduğunu söylemektedir.

Cennet Koylarda Unutulmaz Bir Tekne Turu

Adrasan limanından hareket eden firmamızın özel tasarım teknesi, cennet gibi koylarda sizlere daha önce hiçbir yerde görmediğiniz güzellikleri yakından görmeniz için tüm donanıma sahiptir. Turlarımız sabah saat 10:00’da başlamaktadır. Gün boyunca Adrasan’ın en ünlü koyların gezildikten sonra akşam saatlerinde 17:00 gibi turumuz başladığı yerde sonlandırılmaktadır.

 

 

Adrasan limanına ulaşım Olimpos‘tan özel servisler ile uygun fiyatlı bir şekilde  yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra eğer özel aracınız ile benzersiz Adrasan ve Suluada tekne turlarımıza katılmak için Adrasan limanına gelecekseniz eğer aracınız için otopark hizmeti bulunmaktadır.

Maldivler ve Akvaryum Koyları

Teknemizde birbirinden güzel koyların gezerken ücretsiz öğle yemeği ile sevdiklerinizle ya da yeni tanıştığınız diğer ziyaretçilerle kendinize bir ziyafet çekebilirsiniz. Daha önce hiçbir koyda görmediğiniz güzelliklere bizimle şahit olmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Özellikle hafta sonları ve tatil günlerinde yoğunluk olduğu için Adrasan tekne turu firmamıza telefon ile ulaşıp yer ayırtmanız tavsiye edilmektedir. Randevu almak için ulaşmanız gereken telefon ve iletişim numaraları firmamızın web sitesi üzerinde bulunmaktadır.